2013 m. rugpjūčio 25 d., sekmadienis

back

Daug visko įvyko per tą laiką (beveik metus), kol čia nesirodžiau. Įsidirbau ir mečiau darbą, pabaigiau mokslus, sukūriau šeimą, persikrausčiau iš Vilniaus atgal pas mamą.. Per visus tuos darbus nebuvo laiko kada ir pagalvoti apie maistą. Vienu metu išvis mečiau maisto gamybą ir mitau vien sumuštiniais. Net nepergyvenau, kai nepavyko vestuvinis tortas - visiškai ramiai nuėjau ir nupirkau jį vienoje kepyklėlių.
Tačiau dabar beveik įsipareigoju save vėl džiuginti skaitytojus naujais receptais. Gal šiek tiek kitokiais ir ne visai praktiškais lietuviškoje virtuvėje, nes iš mamos Kaune persikėliau tiesiai į San Diego, CA.
Pirmas parduotuvių ir maisto kultūros įspūdis sukėlė beveik depresiją ir apatiją kulinarijai. Bet šiandien nutariau, kad ne, negyvensiu taip, reikia surasti kokią nors multikultūrinę parduotuvėlę, juk Amerika turėtų tuo garsėti? Ir voila, visai šalia mano naujųjų namų - vienas geriausių tokių krautuvių egzempliorių San Diege. Nubėgusi į ją atgavau gyvenimo džiaugsmą: X maximos dydžio patalpose telpa visas kulinarinis pasaulis.. Išgėrusi gurkšnį šalto ,,Vytauto'' ir į medžiaginį maišelį oriai įmetusi ruginės duonos kepaliuką (tiek to, kad šaldytas, bet made in Lithuania!), supratau, jog gyvensiu!

Linkėjimai iš saulėtosios Kalifornijos

/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...